NIOXIN – Odpowiedź na problem wypadających włosów u mężczyzn


Wypadanie włosów to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Najczęstsze przyczyny przerzedzania się włosów u panów to uwarunkowania genetyczne i hormonalne, niewłaściwy styl życia, a także stres. Produkty i zabiegi marki NIOXIN właściwie zadbają o zdrowy wygląd i dobrą kondycję męskich włosów.

Marka NIOXIN to ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Specjaliści NIOXIN podkreślają, że skóra głowy wymaga takiej samej pielęgnacji, jak skóra twarzy, dlatego gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy. System NIOXIN to zestaw trzech profesjonalnych kosmetyków dostosowany do stopnia przerzedzenia włosów. W skład każdego, indywidualnie dobranego systemu pielęgnacji wchodzą: szampon, odżywka i kuracja. Idealnym dopełnieniem codziennej kompleksowej pielęgnacji włosów dotkniętych problemem przerzedzania stanowi serum Hair Booster z serii Intensive Treatment oraz zabieg dermabrazji skóry głowy NIOXIN Scalp Renew.
NIOXIN Hair Booster to intensywnie działające serum, przeznaczone do stosowania w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji, takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości. Produkt oparty jest na skoncentrowanej formule z kompleksem witamin CoZyme-10 i technologii dual action, która działa dokładnie w miejscach dotkniętych zaawansowanym przerzedzeniem włosów. Dzięki zawartości keratyny serum zapewnia dogłębne odżywienie delikatnym włosom, a także skutecznie zapobiega uszkodzeniom łuski włosa.

Dermabrazja skóry głowy NIOXIN Scalp Renew zalecana jest szczególnie mężczyznom z problemem cienkich i przerzedzonych włosów. Zabieg ma na celu skuteczne złuszczenie, oczyszczenie i zregenerowanie naskórka, co bezpośrednio przekłada się na kondycję włosów i skóry głowy. Przyspiesza usuwanie zanieczyszczeń i nagromadzonych wokół mieszków włosowych substancji, takich jak martwe komórki i nadmiar sebum. Włosy stają się dzięki temu mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia. Zabieg zaczyna się od wykonania specjalnego masażu z wykorzystaniem preparatu NIOXIN Scalp Renew. Następnie uzupełniany jest trzystopniową pielęgnacją z użyciem produktów NIOXIN: szamponu, odżywki oraz skoncentrowanej kuracji. Dermabrazja skóry głowy NIOXIN Scalp Renew przeprowadzana jest wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich.
Produkty i zabiegi marki dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich.
*Badania wykonane przez IPSOS MORI na zlecenie P&G wśród 600 konsumentów zaniepokojonych przerzedzaniem się włosów w USA (2009)

Komentarze