Nocna regeneracja, czyli NIOXIN Night Density Rescue!
Powszechnie znane są najczęstsze przyczyny wypadania włosów. Dieta, stres, złe odżywianie, nieprawidłowa pielęgnacja. Nie wszyscy jednak wiemy, że utrata włosów może mieć jeszcze jedną przyczynę. Jak pokazują najnowsze badania na kondycję naszych włosów wpływ mają procesy utleniania, zachodzący na powierzchni skóry i odpowiadające za jej starzenie się. Na twarzy proces ten uwidacznia się w postaci zmarszczek i przebarwień, w przypadku włosów skutkuje ich utratą i przerzedzaniem. Możemy jednak zredukować to zjawisko! Odpowiedzią jest innowacyjne serum na noc NIOXIN Night Density Rescue!


Nie jest tajemnicą, że noc to najlepszy i najbardziej optymalny moment na regenerację organizmu. Podczas snu uwalnia się hormon wzrostu, odpowiadający za odnowę komórek, spowolniony zostaje metabolizm, nie wydzielane są hormony stresu, zakłócające procesy regeneracyjne. Zapewne większość z nas ma swój ulubiony krem do twarzy na noc, który swoim składem i specyfiką różni się od kremu stosowanego na dzień. Ale czy powyższą wiedzę można wykorzystać w przypadku kosmetyków dedykowanych włosom? Tak, zrobili to specjaliści NIOXIN opracowując rewolucyjną kurację Night Density Rescue. Produkt nie tylko uzupełnia codzienną kompleksową pielęgnację, ale również stymuluje gęstość włosów, niwelując ich wypadanie, związane z procesem utleniania, który zachodzi na skórze głowy.
Badania kliniczne udowodniły, że nowy produkt Night Density Rescue wspiera gęstość włosów, redukując ich wypadanie związane z utlenianiem skóry głowy. Aż 81% osób stwierdziło, że ich włosy są mocniejsze i wyglądają na grubsze oraz dzień po dniu stają się bardziej podatne na układanie. Kuracja została oparta na bazie innowacyjnej technologii NIOXYDINE 24 i wykorzystuje kompleks niezwykle silnych, przeciwutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry. Dodatkowo zawarta w produkcie kompozycja biotyny, kofeiny i wyciągu z imbiru stymuluje wzrost nowych włosów. Preparat sprawia, iż cienkie, osłabione i przerzedzone włosy stają się odbudowane.


    NIOXIN Night Density Rescue to kuracja uzupełniająca codzienną pielęgnację opartą na zestawie 3 kroków NIOXIN (szampon, odżywka, kuracja) dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Produkt należy aplikować przy użyciu wygodnej pipety, rozprowadzając go bezpośrednio na skórze. Jego zaletą jest również niezwykle przyjemny, świeży zapach. Preparat nie wymaga spłukiwania i nie pozostawia po sobie śladów na poduszce.

    Komentarze