Stylizacja włosów cienkich i delikatnych. Czy stylizacja może pielęgnować?


Włosy dostajemy w prezencie od natury. Niestety tylko nieliczne z nas mają je idealne. Cienkie i delikatne włosy mogą sprawiać trudności podczas stylizacji. Brak objętości, włosy przylegające do skóry głowy – jak temu zaradzić i cieszyć się piękną fryzurą?

Przyczyn tego problemu może być wiele. Jedną z nich jest zmniejszenie średnicy włosów, co zauważalnie wpływa na ich gęstość oraz objętość fryzury. Takie włosy mogą być trudne do stylizowania.
Na rynku mamy dostęp do szerokiej gamy kosmetyków stylizujących m.in. pianki zwiększające objętość, pudry, lotiony czy lakiery. W przypadku włosów cienkich i delikatnych warto sięgnąć po takie produkty, których formuły nie obciążają struktury włosów, ale zapewniają im również odpowiednią pielęgnację.
Odpowiedzią na problem cienkich i delikatnych włosów może być Nioxin Diaboost. Jest to produkt pielęgnująco-stylizacyjny, a także kuracja pogrubiająca włosy. Nioxin Diaboost dodaje włosom objętości i sprawia, że włosów jest widocznie więcej. Włosy są również widocznie podniesione u nasady. Efekty, które gwarantuje Nioxin Diaboost to:
· zwiększenie średnicy włosów,
· pogrubienie włosów u nasady*,
· łatwiejsze układanie,
· dobroczynne działanie na środowisko skóry głowy.
Jeśli więc chcesz przywrócić swoim włosom naturalną gęstość i sprawić, by wyglądały zdrowo sięgnij po Nioxin Diaboost.
Ten lekki spray bez spłukiwania to uzupełnienie i dopełnienie systemu pielegnacyjnego NIOXIN.
Produkt wykorzystuje innowacyjną technologię HTX™. To zaawansowany kompleks pogrubiający oparty na bazie kofeiny, panthenolu oraz witaminy B3 (niacynamid). Kofeina odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Poprawia także ich kondycję, zapewniając włosom sprężystość i elastyczność. Dzięki swoim właściwościom stymuluje także wzrost włosów. Wnikający w głąb kory włosa panthenol wzmacnia włosy, natomiast witamina B3 zapewnia ochronę skórze głowy. Kombinacja tych trzech składników pomaga widocznie zwiększyć średnicę włosa. Dzięki formule HTX™ włosy stają się zdecydowanie grubsze oraz łatwiejsze do układania i rozczesywania, a skóra głowy jest odświeżona i zregenerowana.
*przy codziennym stosowaniu u nasady włosów.

Komentarze